Lumigo | przedstawiciel i sprzedawca oświetlenia nowoczesnego

Lumigo | przedstawiciel i sprzedawca oświetlenia nowoczesnego

4 sierpnia 2020 Wyłączono przez admin

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów oświetlenia nowoczesnego w Polsce i pochwalić się możemy szeroką gamą lamp wewnętrznych oraz zewnętrznych. Miesięcznie odwiedza nas kilkadziesiąt tysięcy nowych klientów, którzy poszukują ciekawych lamp do swoich domów, mieszkań czy biur. Z uwagi na odmienne upodobania naszych klientów, podjęliśmy współpracę z wieloma Producentami z całej Europy. W naszych katalogach znajduje się już prawie 13 000 nowoczesnych lamp i oświetlenia.

Wykonujemy także lampy na zamówienie i realizujemy indywidualne projekty oraz montaż oświetlenia na terenie całej Polski. Posiadamy kilka punktów sprzedaży i dystrybucji, zdalne magazyny oraz wielu wykwalifikowanych doradców, których zawsze możesz poprosić o pomoc.

Lumigo to wiele nowoczesnych lamp wewnętrznych oraz zewnętrznych

Idąc z duchem czasu staramy się dołączać do swojej oferty nowoczesne technologie, które ułatwiają i umilają nam korzystanie z oświetlenia. Takimi rozwiązaniami są lampy z wbudowanymi sterownikami i urządzeniami, za pomocą których jesteśmy w stanie sterować swoim oświetleniem wewnętrznym oraz zewnętrznym. Takimi lampami jesteśmy w stanie sterować przy pomocy aplikacji pobranej na telefon, która dzięki systemowi Bluetooth łączy się z lampą, a tym samym pozwala na jej skonfigurowanie według własnych potrzeb.

Dzięki takimi rozwiązaniom można sterować źródłami światła w nocy co z kolei pozwala oszczędzić na poborze energii elektrycznej.

W razie pytań lub chęci współpracy, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami i doradcami Lumigo.

Sprawdź na stronie: https://lumigo.pl/rodzaj/lampy-nowoczesne/

Dane firmy:
Lumigo
ul. Piłsudskiego 85, 24-100 Puławy
NIP 7162819159
Tel: 730-005-454